SKYJUMP on väga lõbus

batuudiatraktsioon aktiivsele

inimesele

 
 

SKYJUMP on atraktsioon, mis võimaldab batuudi abiga sooritada hüppeid ja saltosid kuni 9 meetri kõrgusel. Põhiliselt kohtab atraktsiooni suurüritustel, linnapäevadel või laatadel. Samas on võimalik tellida seda ka koduaeda või suvepäevadele. Tuleme teid lõbustama aastaringselt nii sise- kui välitingimustes.

Rõõmu saavad tunda nii 3-4aastased lapsed, kes kaaluvad vähemalt 10-15 kg kui ka kuni 100-kilosed noored. Eakaim noor,  kes proovinud atraktsiooniga hüpata, on 72-aastane.

Hüppaja kinnitatakse spetsiaalsetesse traksidesse, mis hoiavad turvaliselt kinni ega lase pea peale maanduda. Inimese kaalu järgi paigaldatakse kummid, mis venitatakse pingesse vastavalt hüppamise tasemele. Hüppe pikkus on tavaliselt 3 minutit, mis väsitab keskmise eestlase korralikult ära.

Atraktsioonil SKYJUMP kasutatakse VAID sertifikaadi saanud trakse, karabiine, köisi ja kumme. Oleme tegutsenud juba aastast 2003 ja meil on väljaõpetatud tiim, kes aitab võtta hüppamisest maksimumi. Meie töötajad on riietatud alati firmarõivastusse ja käituvad esinduslikult.

Natukene Skyjumpi ajaloost. 2004 aastal tõime maale bungee trampoline atraktsiooni ja mõtlesime sellele vahva nime- võtsime kasutusele  SKYJUMP. See on meie poolt väljamõeldud nimetus sellele atraktsioonile. Paraku maitsevad meie teenitud vilju ka konkurendid, kes kasutavad analoogset nime nagu sky-jump. Kui soovid tellida SKYJUMPi, siis tee seda õigest kohast www.skyjump.ee või läbi meie koostööpartnerite.